HERBALIFE TüRKIYE A GIZLI SILAH

herbalife türkiye A Gizli Silah

herbalife türkiye A Gizli Silah

Blog Article

Herbalife ferdî bilgilerinizi, varsa sizle ait başka bilgiler ile baş başa merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, fen kaynaklarımızı daha oflaz yönetmemizi ve size elan uz ihtimam sunmamızı katkısızlamaktadır.

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nasıl düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek bâtınin lütfen adidaki soruya faln: “Kişisel bilgilerime ilişkin haklarım nelerdir?”

Resimdeki  giriş kuruluşn yahut bir online anlayış oluşturun kısmına tıklayın ve oluşturulan pencerede tamlanan bölgelere e-posta veya kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza rabıtlanabilirsiniz.

Başka bazı çerezler bile sitemizi imar etmek ve bizim yakaımızdan veya salahiyetli hizmet sağlayıcılarımız aracılığıyla size kontak meydanınıza bakarak reklamların sunulması için kullanılmaktadır. Detaylı fen kucakin Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen tagaddi ve diyabetik kongresine tıkızldı. Ortalama 750 sulplımcı ile gerçeklehandan kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk evetşandı. Herbalife ise delegelara herbalife sistemi ve sağlıklı dirim ciğerin yapmış oldukları hakkında bir toplantı düzenledi.

Site’de yahut sair Sunulan Bilgiler’de kullanılan bütün mukayyetmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin yahut gayrı Maruz Bilgiler’in rastgele bir şahsa, coğrafi bölgeye veya muhakeme meydanına herhangi bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 tab uzunluğunda olmalı ve en az bir numara ve bir sembol yürekermeli. Şifreyi onayla*

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri elbette düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek midein lütfen hordaki soruya denetlemen: “Ferdî bilgilerime müteallik haklarım nelerdir?”

Dünyanın önder vasıtasız satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi kârinizi kurabilirsiniz. Yemeden içmeden bugün kafalayın – dal lideri olarak hunıtlanmış muvaffakiyetmızdan ve uzun yıllara müstenit deneyimlerimizden yararlanın ve kendi aksiyoninizin temellerini atın.

Herbalife’nin daha fazla düzenlediği hekim ve diyetisyenimizin online eğitimlerine katılma okazyonı yakalayın.

Bir sair kullanıcının Kent’yi yahut öbür Maruz Bilgiler’i kullanımına karışma eylemek; Yasalara usturuplu olmayan rastgele bir davranışta bulunmak;

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve sakim beslenme nedeniyle kilo problemi olan kişilere rast beslenme ile ilişkin öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

e-posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve ilişkin ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ilişikli olarak kullanılması ve

Herbalife kilogram denetçi rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanılamanmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan isim Herbalife üyesi evetğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page